به این نوشته چند امتیاز میدهید؟

نمونه دادخواست عزل مدیر تصفیه شرکت


آن چه در این مقاله پیش روی شماست ، نمونه دادخواست عزل مدیر تصفیه شرکت در موضوعات مختلف است. پس چنانچه مالک یا سهامدار یک شرکت هستید و نمی دانید که چگونه دادخواست عزل مدیر تصفیه شرکت را تنظیم کنید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

شاید برای شما که مالک یک شرکت هستید این موضوع پیش آمده باشد که بخواهید بنا به هر دلیلی خواستار عزل مدیر تصفیه شرکت باشید. برای این کار ابتدا شما بایستی یک وکیل داشته باشید تا بتواند بهترین دلایل و بهترین شرح دادخواست موجود را برای ارائه به دادگاه ارائه نماید.

اما اگر هزینه پرداخت دستمزد به وکیل برای شما بالاست و یا بنا به هر دلیلی دسترسی به وکیل خود ندارید ما به شما کمک می کنیم تا خودتان به تنهایی عزل مدیر تصفیه شرکت را تنظیم نمایید.

هدف ما در این سایت علاوه بر ارائه تمامی نمونه دادخواست های موجود و مورد نیاز شما، تنظیم دادخواست به صورت آنلاین است. در صورتی که به وکیل دسترسی نداشته باشید بایستی بدانید که در بخش های مختلف دادخواست اعم از دلایل و منضمات و شرح دادخواست چه مطالبی را برای ارائه به دادگاه یادداشت کنید.


مراحل تنظیم دادخواست عزل مدیر تصفیه شرکت


شما می توانید در این سایت به تمامی موضوعات مختلف دادخواست و انواع نمونه دادخوست مانند نمونه دادخواست عزل مدیر تصفیه شرکت دسترسی داشته باشید.

روش کار به این صورت است که در بخش جستجوی نمونه دادخواست ، موضوع مورد نظر خود را انتخاب نموده و با جستجوی کلمات کلیدی مورد نظر می توانید نمونه دادخواست مورد نظر خود را مشاهده نمایید.

سپس می توانید در بخش تنظیم دادخواست اینترنتی ، پس از تکمیل فرم ارائه شده در سایت و قرار دادن شرح دادخواستی که می توانید از نمونه دادخواست یافت شده در مرحله قبل بهره گرفته و دادخواست خود را پرینت و به دفتر خدمات قضایی ارائه دهید.

نمونه دادخواست عزل مدیر تصفیه شرکت ( نمونه ۱)


برگ دادخواست به دادگاه عمومی

 

مشخصات طرفيننامنام خانوادگىنام پدرشغلمحل اقامت

شهر – خيابان -كوچه – شماره –پلاك

خواهان

سهامدار شرکت

خوانده

۱- اعضای هیات مدیره ۲- شرکت سهامی
وكيل يا نماينده قانونى
تعيين خواسته وبهای آندادخواست عزل مدیر تصفیه شرکت و تعیین مدیر تصفیه جدید
دلايل و منضمات دادخواست۱- اساسنامه شرکت ۲- تصمیم مجمع عمومی ۳- اظهارنامه ۴- هر تصمیمی که دادگاه لازم بداند ۵- حکم انحلال دادگاه

ریاست محترم محاکم عمومی و انقلاب دادگستری

با سلام احتراما به استحضار می رساند به تاريخ …………… از سوی شعبه …… دادگاه عمومی حقوقی ……….. حكم انحلال شرکت …………… صادر و ضمن صدور حکم انحلال آقای …………… به عنوان مدیر تصفیه منصوب می گردد و متاسفانه نامبرده از زمان انتخابش به وظایف قانونی خود مبنی بر تصفیه شرکت و … ثبت اعلام انحلال و تحویل کلیه اموال و دفاتر و اوراق و اسناد (۲۱۰ و ۲۱۱) و عدم تکمیل اظهارنامه مالیاتی و … عمل نمی نمایند.

بنابراین با تقدیم این دادخواست تقاضای عزل آقای ……………. به علت عدم انجام و آشنایی با وظایف مدیر تصفیه و تعیین مدير تصفيه جدید به وسیله دادگاه محترم حسب مواد ۲۱۶ و ۲۰۵ لایحه اصلاحی مورداستدعاست.

 

امضا – مهر – اثر انگشت

شماره و تاريخ ثبت دادخواست

شماره

تاريخ

شعبه دادگاه عمومي رسيدگي فرمائيد

نام ونام خانوادگي مقام ارجاع كننده:

تاريخ / / امضاء

چاپ روزنامه رسمي كشور فرم شماره 1296/2201/54 دفتر طرح و برنامه ريزي